رستوران های کیش

بهترین رستوران های کیش

فود کلاپ کیش : هتل شایگان کیش همیشه یکی از بهترین هتل های این بهشت مرجانی بوده است. رستوران اصلی این هتل فودکلاپ نام دارد که یکی از بهترین رستوران های جزیره کیش با بوفه آزاد می باشد .  
آدرس : کیش-هتل شایگان
تلفن مشاوره :+982125917955
کافه رستوران آبنبات چوبی کیش : کافه رستوران ایتالیایی آبنبات چوبی در موقعیتی منحصر به فرد در ساحل شمال جزیره جنب اسکله بزرگ تفریحی محیطی را ایجاد کرده تا مراجعه کنندگان ضمن لذت از تماشای خلیج همیشگی فارس بتوانند تجربه یک پذیرایی ویژه را داشته باشند  
آدرس : جنب اسکله بزرگ تفريحی
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود بهروز کیش : فست فود بهروز کیش در ایوان مروارید واقع شده است این فست فود دارای پیک رایگان می باشد که شما عزیزان می توانید با تماس با شماره 44458422 سفارشات خود را ثبت کنید.قیمت غذاهای فست فود بهروز متوسط بوده و در آن انواع غذاهای ایرانی و فرنگی ارائه می شود.ای فست فود دارای ۸۰ نفر ظرفیت برای میزبانی از شما عزیزان است.از امکانات این فست فود می توان به اینترنت رایگان اشاره کرد.  
آدرس : کیش، ایوان مروارید
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود پاچینی کیش : فست فود پاچینی کیش دربازارچه گلستان واقع شده است این فست فود از بعد از ظهر تا شب آماده میزبانی از شما عزیزان است.سطح قیمت غذاهای این فست فود ارزان بوده و انواع غذاهای ایرانی در آن ارائه می شود.این فست فود دارای ۵ نفر ظرفیت پذیرایی است و بیشتر به صورت غذای بیرون بر می باشد.  
آدرس : کیش، بازارچه گلستان
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود کاکتوس کیش : فست فود کاکتوس کیش در ربازارچه گلستان واقع شده است شماره تماس این فست فود برای ارسال رایگان به منزل شما 44444525 می باشدوفست فود کاکتوس دارای ۱۵ نفر ظرفیت میزبانی از شما عزیزان است و در آن انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با قیمت مناسب ارائه می شود از امکانات فست فود کاکتوس اینترنت بدون سیم, ارسال رایگان را می توان نام برد.  
آدرس : کیش، بازارچه گلستان
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود دوین کیش : یکی دیگر از فست فود های کیش فست فود دوین کیش می باشد که شما عزیزان می توانید در طول اقامت خود در جزیره کیش از آن استفاده کنید این فست فود در فاز ۴ صدف، پشت مرکز خرید صدف واقع شده است.شماره تماس فست فود دوین 09394451818 می باشد.قیمت غذاهای این فست فود متوسط می باشد.از امکانات این فست فود می توان به اینترنت بی سیم رایگان اشاره نمود.  
آدرس : کیش، فاز ۴ صدف، پشت مرکز خرید صدف
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود هایدا کیش : فست فود هایدا کیش روبروی پردیس ۲ قرار دارد شماره تماس این فست فود ۰۹۳۴۷۶۹۷۴۴۲ می باشد که شما عزیزان می توانید برای سفارش دادن با آن تماس حاصل کنید.این فست فود دارای پیک رایگان برای ارسال سفارشات شماست.فست فود هایدا یک فست فود بیرون بر می باشد.سطح قیمت غذاهای این فست فود متوسط می باشد.  
آدرس : کیش، روبروی پردیس ۲
تلفن مشاوره :+982125917955
پیتزا گلدیسان کیش : فست فود گلدیسان کیش دارای انواع غذاهای ایرانی و فرنگی می باشد و دارای ۲۵ ظرفیت برای پذیرایی از شما عزیزان است این فست فود در فاز خدماتی گلدیسان واقع شده است شماره تماس فست فود گلدیسان 44423949 می باشد.در ادامه می توانید تصاویر فست فود گلدیسان کیش را مشاهده کنید.  
آدرس : کیش، صفین، فاز خدماتی گلدیسان
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود دومینو کیش : فست فود دومینو کیش در بازار پارس خلیج واقع شده است شماره تماس این فست فود 44435481 می باشد.فست فود دومینو کیش یک فست فود بیرون بر می باشد و شما عزیزان می توانید با تماس با شماره این فست فود غذای مورد نظرتون را سفارش دهید.این فست فود دارای ۱۵ نفر ظرفیت برای میزبانی از شما عزیزان است و دارای اینترنت رایگان برای استفاده شما عزیزان است.  
آدرس : کیش، صفین، بازار پارس خلیج
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود دانشجو کیش : فست فود دانشجو کیش در ایوان مروارید این شهر واقع شده است این فست فود با داشتن ۸۰ نفر ظرفیت و ارائه غذاهای فرنگی با قیمتی متوسط آماده میزبانی از شما عزیزان است.این فست فود دارای اینترنت رایگان برای مشتریان خود می باشد.در ادامه می توانید تصاویر فست فود دانشجو کیش را مشاهده کنید.  
آدرس : کیش، صفین، بازار پارس خلیج
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود سرزمین داغ کیش : فست فود سرزمین داغ کیش در ایوان مروارید این شهر واقع شده است این فست فود با داشتن ۸۰ نفر ظرفیت و ارائه غذاهای فرنگی با قیمتی متوسط آماده میزبانی از شما عزیزان است.این فست فود دارای اینترنت رایگان برای مشتریان خود می باشد.در ادامه می توانید تصاویر فست فود سرزمین داغ کیش را مشاهده کنید  
آدرس : کیش، ایوان مروارید، پلاک ۳۲۳
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود خانه سوخاری کیش : فست فود خانه سوخاری کیش در ایوان مروارید این شهر واقع شده است این فست فود با داشتن ۸۰ نفر ظرفیت و ارائه غذاهای فرنگی با قیمتی متوسط آماده میزبانی از شما عزیزان است.این فست فود دارای اینترنت رایگان برای مشتریان خود می باشد.در ادامه می توانید تصاویر فست فود خانه سوخاری کیش را مشاهده کنید.  
آدرس : کیش، ایوان مروارید
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود چی چیز کیش : فست فود چی چیز کیش یکی از فست فود های گران شهر کیش می باشد که البته در کنار این قیمت گران غذاها امکانات جالبی به مشتریان خود ارائه می کند در این فست فود از سوسیس ،کالباس و روغن سرخ کردنی استفاده نمی شود و میزان تندی غذا را شما تعیین می کنید.این فست فود دارای پیک رایگان و همچنین اینترنت رایگان برای میزبانی از شما عزیزان است.  
آدرس : کیش، ایوان مروارید،
تلفن مشاوره :۴۴۴۵۸۴۸۷
فست فود دادان کیش : فست فود دادان کیش، روبروی بازار پردیس یک واقع شده است ساعت کاری این فست فود ظهر تا بعد از ظهر, بعد از ظهر تا شب می باشد.قیمت غذاهای ارائه شده در فست فود ایرانویچ متوسط می باشد.این فست فود دارای ۱۵۰ نفر ظرفیت برای میزبانی از شما عزیزان است.از امکانات فست فود ایرانویچ می توان به پیک رایگان آن اشاره نمود.  
آدرس : کیش - مرکز خرید فاز ۴ صدف، جنب سوپرمارکت عرفان
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود ایرانویچ کیش : فست فود ایرانویچ کیش، روبروی بازار پردیس یک واقع شده است ساعت کاری این فست فود ظهر تا بعد از ظهر, بعد از ظهر تا شب می باشد.قیمت غذاهای ارائه شده در فست فود ایرانویچ متوسط می باشد.این فست فود دارای ۱۵۰ نفر ظرفیت برای میزبانی از شما عزیزان است.از امکانات فست فود ایرانویچ می توان به پیک رایگان آن اشاره نمود.  
آدرس : کیش - روبروی بازار پردیس یک
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود بوف کیش ۲ : یکی دیگر از فست فود های جزیره کیش که شما عزیزان می توانید در طول اقامت خود در کیش از آن استفاده کنید فست فود شاورما می باشد این فست فود در مرکز شهر، جنب بازار پانیذ واقع شده است.فست فود آیدا دارای ۴۰ نفر ظرفیت برای میزبانی از شما عزیزان است.  
آدرس : کیش - مرکز شهر، پردیس۲ ،طبقه اول
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود شاورما کیش : یکی دیگر از فست فود های جزیره کیش که شما عزیزان می توانید در طول اقامت خود در کیش از آن استفاده کنید فست فود شاورما می باشد این فست فود در مرکز شهر، جنب بازار پانیذ واقع شده است.فست فود آیدا دارای ۴۰ نفر ظرفیت برای میزبانی از شما عزیزان است.  
آدرس : کیش - جنب بازار پانیذ
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود نخل ساحلی کیش : فست فود ساحلی کیش در پشت بازار ونوس این شهر قرار دارد.ساعت کار این فست فود ظهر تا بعد از ظهر, بعد از ظهر تا شب می باشدونوع غذاهای فست فود نخل ساحلی کیش فرنگی بوده و غذاهای مختلف با قیمتی متوسط در این فست فود عرضه می گردد.فست فود نخل ساحلی کیش دارای ۳۰ نفر ظرفیت پذیرایی است.  
آدرس : کیش - پشت بازار ونوس
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود پامادور کیش : فست فود پامادور کیش،در بازارچه گلستان، روبروی مسجد امام حسن واقع شده است در این فست فود غذاهای مختلف ایرانی و فرنگی با قیمتی متوسط عرضه می گردد.فست فود پامادور از امکانات پذیرایی از شما عزیزان برخوردار نیست و یک فست فود بیرون بر می باشد.به همین منظور این فست فود دارای پیک رایگان برای ارسال سفارشات شما عزیزان است.  
آدرس : کیش - بازارچه گلستان، روبروی مسجد امام حسن
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود پدر خوب کیش : فست فود پدر خوب در کیش دارای دو شعبه می باشد شعبه اول این فست فود در بازار پردیس ۱ – طبقه فوقانی و شعبه دوم در روبروی بازار مروارید ،ایوان مروارید قرار گرفته است.فست فود پدر خوب دارای اینترنت بی سیم رایگان بوده و نیز دارای ۶۰ نفر ظرفیت برای میزبانی از شما عزیزان است.ساعت کاری فست فود پدر خوب ظهر تا بعد از ظهر, بعد از ظهر تا شب است.  
آدرس : کیش -بازار پردیس ۱ – طبقه فوقانی
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود خانه برگر کیش : فست فود خانه برگر کیش روبروی بازار مروارید- قطعه ۲۳۴ واقع شده است ساعت کاری فست فود خانه برگر ظهر تا بعد از ظهر, بعد از ظهر تا شب می باشد.این فست فود دارای ۶۰ نفر ظرفیت برای میزبانی از شما عزیزان بوده و اواع غذاهای فرنگی در آن با قیمتی متوسط به شما عزیزان ارائه می گردد.از امکانات این فست فود می توان به امکان رزرو میز برای مراسم اشاره کرد.  
آدرس : کیش -روبروی بازار مروارید- قطعه ۲۳۴
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود بندرگاه کیش : فست فود بندرگاه کیش در سالن پایانه کشتیرانی و گمرک قرار گرفته است ساعت کاری این فست فود صبح تا ظهر, ظهر تا بعد از ظهر, بعد از ظهر تا شب, شب تا صبح می باشد.در این فست فود انواع غذاهای ایرانی با قیمت ارزان به شما عزیزان ارائه می شود.کشیدن سیگار در فست فود بندرگاه ممنوع می باشد.  
آدرس : کیش -سالن پایانه کشتیرانی و گمرک
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود سی تو کیش : فست فود سی تو کیش در مرکز شهر، جنب بازار پانیذ قرار گرفته است.ساعت کاری این فست فود ظهر تا بعد از ظهر, بعد از ظهر تا شب می باشد.قیمت غذاهای ارائه شده در فست فود سی تو متوسط می باشد.فست فود سی تو دارای ۳۰ نفر ظرفیت برای میزبانی از شما عزیزان است.  
آدرس : کیش - جنب بازار پانیذ
تلفن مشاوره :+982125917955
پدیده شاندیز کیش : رستوران پدیده شاندیز در زمینی به وسعت ۶۵۰۰ مترمربع در جزیره کیش احداث شده است.این رستوران جز یکی از بزرگترین رستوران های سرپوشیده در دنیاست...  
آدرس : جاده جهان ← نرسیده به میدان غروب ← رستوران پدیده
تلفن مشاوره :۰۹۳۴۷۶۸۵۵۵۰ – ۰۷۶۴۴۴۷۱۰۶۸
فست فود اکسیر کیش : یکی دیگر از فست فود های خوب جزیره فست فود اکسیر کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این فست فود میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این فست فود میشوید.  
آدرس : کیش -بازار مرکزی تجاری-زیر پله برقی
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود البیک کیش : یکی دیگر از فست فود های خوب جزیره فست فود مرغ سوخاری البیک کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این فست فود میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این فست فود میشوید.  
آدرس : کیش میدان سنایی-ساختمان بیست
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود کارنوفل کیش : یکی دیگر از فست فود های خوب جزیره فست فود کارنوفل کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این فست فود میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این فست فود میشوید.  
آدرس : کیش -محدوده پاركينگ كشتی يونانی-كلبه هور-اسكله تفريحی-اسكله عربها
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود ایرانا کیش : یکی دیگر از فست فود های خوب جزیره فست فود ایرانا کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این فست فود میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این فست فود میشوید.  
آدرس : کیش - بازارچه نوبنياد-غرفه شماره 3
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فود تیمچه کیش : یکی دیگر از فست فود های خوب جزیره فست فود تیمچه کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این فست فود میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این فست فود میشوید.  
آدرس : کیش -پشت خانه گستر-بین برج هیراد و قصر هیجان-اغذیه تیمچه-قطعهct47
تلفن مشاوره :+982125917955
فست فودهالوپینو کیش : یکی دیگر از فست فود های خوب جزیره فست فود هالوپینو کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این فست فود میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این فست فود میشوید.  
آدرس : کیش - بازارچه حافظ -غرفه شماره 9
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران جنوب کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران جنوب کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : فاز خدماتی گلدیس-پلاک 8و9
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران مشاهیر کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران مشاهیر کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : ایوان مروارید-پلاک 330
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران آفتابگردان کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران آفتابگردان کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش -فاز خدماتی F-قطعه 229
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران گیلانه کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران گیلانه کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش -سفین-خانشیر-قطعه شماره 106 و 107
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران شرکاء کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران شرکاء کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش -میرمهنا-بلوار نیایش-بین کرانه و لاله-پلاک 5
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران قدقد کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران قدقد کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید  
آدرس : کیش -بلوار ساحل - بعد از بازار زیتون
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران عمو داوود کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران عمو داوود کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش -بازارچه حافظ جنب میوه فروشی بدیع پیشرو
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران لژاندلانژ کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران لژاندلانژ کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش -هتل ارم-طبقه نهم
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران زیتون کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران زیتون کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش -بازارچه نوبنیاد یک-غرفه 5
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران نون و ریحون کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران نون و ریحون کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش -بازارچه نوبنیاد-غرفه 5
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران مروارید کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران مروارید کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش - بازار مروارید- غرفه 221
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران موج دریا کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران موج دریا کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-جاده جهان میدان جاسک به سمت کلبه هور
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران مریم کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران مریم کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-انتهای بازار مریم
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران میجکا کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران میجکا کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید  
آدرس : کیش-شهرک میرمهنا فاز آ سرو 8
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران لیونا کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران لیونا کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- ایوان مروارید - پلاک 328
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران لوتوس کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران لوتوس کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-صفین - فازF -روبروی املاک سامان
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران گلدن وایت کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران گلدن وایت کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید  
آدرس : کیش-بازار سارینا1- غرفه شماره6
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران کوروش کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران کوروش کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-سفین- فاز خدماتیA2-سرو هشتم
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران کشتی ایرانی کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران کشتی ایرانی کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- بلوار دریا-قطعه 21
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران کاکتوس کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران کاکتوس کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- جنب بلوار داریوش- قبل از میدان داریوش
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران وریا کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران وریا کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- جنب درب ورودی بازار مرجان - غرفه 118
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران کادوس کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران کادوس کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- بازارچه گلدیس- طبقه فوقانی
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران کابان کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران کابان کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-جنب پمپ بنزین ازناوه زاده
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران برادران بختیاری کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران برادران بختیاری کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-عربها- بلوار خاتم – جنب مسجد خاتم الانبیا
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران بیت العباس کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران بیت العباس کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : بلوار مروارید- روبروی مجتمع الهیه
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران باران کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران باران کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-پشت بازار زیتون
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران امیر کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران امیر کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-خیابان سنایی - خیابان اندیشه -جنب مسجد امیر
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران آتا کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران آتا کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-اسکله تفریحی قدیم - روبروی هتل شایان
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران یاران کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران یاران کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-شهرک نوبنیاد-مرکز خرید - غرفه 20
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران آریانا کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران آریانا کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- صدف-200 واحدی
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران آرامیس کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران آرامیس کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- فاز خدماتی گلدیس قطعه 7
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران آذربناب کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران آذربناب کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- ایوان مروارید- غرفه 329
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران آیدین کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران آیدین کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- صفین-فازc-بازاچه خدماتی شقایق
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران آدلی کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران آدلی کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- ایوان مروارید - پلاک 330
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران پنگوئن کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران پنگوئن کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- جنب میدان آبشار
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران پدر خوب کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران پدر خوب کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- بلوار مروارید – پلاک 321
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران پدیده البرزکیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره رستوران پدیده البرز است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- بازار ونوس- طبقه دوم
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران پارسیان کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران پارسیان کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- بازار ونوس- طبقه دوم
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران پاتوق کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران پاتوق کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- ایوان مروارید - غرفه شماره337
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران طیب کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران طیب کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-پردیس 1- طبقه فوقانی - غرفه شماره 185
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران سورنا کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران سورنا کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-فازخدماتی گلستان (صدف)
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران شاندیز ونوس کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران شاندیز ونوس کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-بازار ونوس- طبقه دوم-کافی شاپ
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران سناتور کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران سناتور کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- خیابان کوشا-قطعه 95
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران سابریناکیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران سابریناکیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- روبروی هتل ارم - قطعه 44
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران زعفران کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران زعفران کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- انتهای بازار مریم
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران رابرا کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران رابرا کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-ایوان مروارید - پلاک 335- طبقه همکف
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران دیزی خانه پوریا کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران دیزی خانه پوریا است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- هتل آرمیس- طبقه همکف
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران جمیل کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران جمیل کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- جاده جهان
تلفن مشاوره :09131146003
رستوران تک بناب کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران تک بناب کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-بازارچه حافظ غرفه 4
تلفن مشاوره :09125357900
رستوران هایپر کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران هایپر کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-جنب بازار تجاری- مرکز هایپر
تلفن مشاوره :09123331468
رستوران جوجه اناری کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران جوجه اناری کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش-ایوان مروارید- غرفه 226
تلفن مشاوره :09347680739
رستوران کرال کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران کرال کیش است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید.  
آدرس : کیش- برج صدف-طبقه همكف-واحد 1/2
تلفن مشاوره :07644453797
رستوران حافظیه کیش : یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش رستوران حافظیه است که فضایی آرام و دل نشین را برای مشتریان و مسافران تهیه دیده اند و انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم ایرانی را می توانید در این رستوران میل نمایید که بی شک با یک بار امتحان از طرفداران اصلی غذا های این رستوران میشوید. این رستوران در پارک ساحلی مرجان قرار دارد.  
آدرس : کیش- انتهای بازار مرجان
تلفن مشاوره :07644466221-09347685230
رستوران قصر سفید کیش : رستوران قصر سفید کیش از دیگر رستوران های لوکس جزیره زیبای کیش می باشد. این رستوران با نمای زیبای و شیک در موقعیت عالی در انتهای بلوار اندیشه، قطعه RF13 واقع شده است. رستوران قصر سفید با ظرفیت ۱۰۰ نفر با قیمت و کیفیتی مناسب با سرو انواع غذاهای ایرانی آماده خدمات رسانی برای میهمانان گرامی خود می باشد. از دیگر امکانات رستوران قصر سفید امکان رزرو میز می باشد.  
آدرس : کیش- رستوران قصر سفید کیش
تلفن مشاوره :09347695680
رستوران کلبه درویش : در فضائی آرام و دلپذیر درکنار کشتی یونانی و سفره خانه سنتی تجربه نمائید ، آماده پذیرائی از تور های گردشگری  
آدرس : کیش- ساختمان ساحلی دو - جاده جهان بعد از کشتی یونانی
تلفن مشاوره :09347695680
فست فود بومرنگ کیش : آدم دلش نمی‌خواهد همیشه در سفر جاهای لوکس برود و پول زیادی خرج کند و همین که جای آرام و تمیزی باشد که روی کیفیت غذایش بتوان حساب کرد، موهبت بزرگی است. یکی از جاهایی هم که در کیش این ویژگی را دارد، فست فود بومرنگ است و آنچه بومرنگ را به یک انتخاب تبدیل می‌کند، پیتزاهایش است  
آدرس : کیش- ایوان مروارید
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران خانه اسپاگتی : یکی دیگر از رستوران‌های کیش خانه اسپاگتی است که غذاهای ایتالیایی سرو می‌کند.  
آدرس : هتل پارمیس، طبقه زیرین
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران فودکورت دامون کیش : اگر در مرکز خرید دامون هستید حتما به فودکورت این مجموعه سر بزنید. فضای سبز و تراس رو به دریا این فود کورت را بسیار جذاب کرده است. غذاهای این رستوران نیز متنوع و لذیذ هستند. این مکان شامل ۱۲ غرفه است که می‌توانید غذاهای سنتی، هندی، مکزیکی و چینی را از منوی آن‌ها انتخاب کنید.  
آدرس : -
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران رویال استار : منوی این رستوران باز بوده و شامل انواع غذاهای سنتی، غذاهای دریایی و کباب‌ها است. این رستوران از فضای خوبی برخوردار است.  
آدرس : کیش-رستوران رویال سنتر
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران سرآشپز کیش : منوی این رستوران باز بوده و شامل انواع غذاهای سنتی، غذاهای دریایی و کباب‌ها است. این رستوران از فضای خوبی برخوردار است.  
آدرس : -
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران عمو اکبر کیش : این رستوران عرضه‌کننده غذاهای ایرانی و دریایی است. طبق نظرات کیفیت غذاهای این رستوران در گذشته بهتر بوده است.  
آدرس : کیش- روبروی بازارچه حافظ
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران خاطره کیش : این رستوران در طبقه بالای ایرانویچ قرار دارد. منوی این رستوران شامل غذاهای ایرانی و فرنگی است. غذاهای خوشمزه این رستوران نسبت به فضا و سالن رستوران برتری دارد. ساعت کار رستوران از حدود ظهر تا شب است.  
آدرس : کیش-مرکز شهر، طبقه بالای ایرانویچ
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران دیدنی‌ها : منوی رستوران دیدنی‌ها شامل غذاهای ایرانی است. می‌توانید از آلاچیق‌ها و فضای باز و زیبای رستوران بهره‌مند شوید. به خاطر داشته باشید که سیگار کشیدن در این مکان ممنوع است.  
آدرس : کیش-بعد از بازار مرجان
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران پدیده شاندیز کیش : رستوران پدیده شاندیز در مرحله اول به خاطر وسعت که ظرف ۳۵ روز ساخته شده، در گینس ثبت شده است و قیمت‌های غذاهای آن زیاد است.  
آدرس : کیش-فضای سبز بلوار کناره
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران انرژی کیش : رستوران انرژی کیش در منوی خود انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، و دریایی و گیاهی، را گنجانده است. از جذابیت‌های این رستوران ساحلی اجرای کنسرت، دی-جی شو، استندآپ کمدی و غیره است. پیش از رفتن از قیمت‌ها مطلع شوید.  
رستوران شاندیز آبشار کیش : این رستوران در پارک آبشار قرار دارد که همین امر فضای زیبا و چشم‌نوازی را فراهم آورده است. این رستوران سلف سرویس بوده و غذاهای ایرانی سرو می‌کند. از امکانات رستوران شاندیز آبشار اینترنت بی‌سیم و رزرو میز برای مراسم است.   
آدرس : کیش-میدان آبشار
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران شاندیز VIP کیش : این رستوران با فضایی لوکس و زیبا و اجرای برنامه‌های سرگرم‌کننده و همچنین موسیقی زنده میهمانان بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند. لازم به تذکر است که قیمت این رستوران بسیار بالا است.  
آدرس : کیش -خیابان رودکی، طبقه زیرین هتل پارمیدا
تلفن مشاوره :۸۸۲۰ ۷۶۹ ۰۹۳۴
رستوران خوان سالار کیش : سالن غذاخوری خوان سالار در جزیره کیش ، سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و دریائی ، سرو انواع غذاهای فرنگی ، سرو انواع غذاهای دریایی با بهترین کیفیت در محیطی آرام و دل انگیزچشم انتظار حضور گرمتان هستیم .  
آدرس : -
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران کوه سنگی کیش : رستوران کوه سنگی دارای نمایی زیبا و فضایی کاملا سنتی است. منوی این رستوران شامل غذاهای سنتی از جمله دیزی سنگی، کباب، میرزاقاسمی و غیره است.  
آدرس : کیش -خیابان رازی-کوه سنگی کیش
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران آب و برق کیش : این رستوران واقع در محوطه شهرک آب و برق است. رستوران آب و برق را به خاطر محیط سنتی و ارائه غذاهای ایرانی و دریایی می‌توان جزو رستوران‌های سنتی قرار داد. قیمت این رستوران نسبت به رستوران‌های نام‌برده ارزان‌تر است. به یاد داشته باشید که استعمال دخانیات در این مکان ممنوع است.  
آدرس : کیش -شهرک آب و برق-رستوران آب و برق کیش
تلفن مشاوره :۸۸۱ ۲۴ ۴۴
رستوران میرمهنا : رستوران میرمهنا کیش یکی از رستورا‌های قدیمی کیش است که در کنار سواحل خلیج همیشه فارس قرار گرفته و علاوه بر فضای داخلی، دارای فضای باز بسیار زیبایی است. منوی این رستوران شامل غذاهای ایرانی و فرنگی است.  
آدرس : کیش -مسیر دوچرخه سواری-رستوران میرمهنا کیش
تلفن مشاوره :۸۵۵ ۲۲ ۴۴ 076
رستوران سنتی بابا قدرت کیش : رستوران سنتی بابا قدرت با فضایی زیبا که تلفیقی از سنتی و مدرن است، با موسیقی زنده و غذاهای ایرانی آماده پذیرایی از میهمانان است.  
آدرس : کیش -خیابان رودکی -جنب هتل پارمیدا
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران شاندیز صفدری کیش : این رستوران ساحلی فضای بسیار چشم‌نوازی را، به خصوص در هنگام غروب به مشتریان ارائه می‌دهد.رستوران شاندیز صفدری کیش یکی دیگر از رستوران‌های است که در آن موزیک به صورت زنده پخش می‌شود است. این رستوران از زمستان سال ۹۴ شروع به بهره‌برداری نموده است.  رستوران شاندیز صفدری کیش در نزدیکی پارک  کشتی یونانی کیش که در غربی‌ترین نقطه جزیره قرار گرفته و ساخته شده است. از داخل رستوران می‌توان به تماشای آب‌های نیلگون خلیج فارس پرداخت که صرف غذا را در این رستوران بیشتر از دیگر  رستوران‌های کیش لذت بخش کرده است.  
آدرس : کیش -میدان المپیک، خیابان المپیک
تلفن مشاوره :09347691460
رستوران پایاب کیش : این رستوران به دلیل مجاورت با مجموعه تاریخی پایاب، فضایی زیبا و همچنین موسیقی زنده بسیار مورد توجه مشتریان است. منوی این رستوران شامل غذاهای ایرانی و فرنگی است.  
آدرس : کیش -میدان المپیک، خیابان المپیک
تلفن مشاوره :۳۶۳۸ ۴۴۴۲
رستوران فانوس پدیده کیش :  یکی از رستوران های کیش، رستوران فانوس پدیده کیش می باشد که به تازگی در جزیره کیش افتتاح شده است. این رستوران در جنوب غربی جزیره کیش قرار گرفته است. کف این رستوران تماما شیشه می باشد و در ارتفاع حدود 42 متری زمین بنا شده است.  
آدرس : کیش -خیابان جهان
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران فودلند کیش : مجموعه فودلند کیش با بیش از 2000 متر مربع یکی از متفاوت ترین رستورانهای جزیره کیش می باشد. شما در این رستوران می توانید حس خوبی از مکان آرامش بخش، شیک همراه با غذاهای متنوع برای انواع سلیقه ها را تجربه نمایید.  
آدرس : کیش -بازار مرجان
تلفن مشاوره :+982125917955
رستوران و کافی شاپ بین المللی سالود کیش : رستوران و کافی شاپ بین المللی سالود کیش رستوران تازه افتتاح شده در کیش است. شما میهمانان تور کیش میتوانید با پرداخت هزینه مناسب از انواع غذاها و نوشیدنی های رستوران سالود کیش در محیطی لوکس و آرام با غذاهای هیجانی و با کیفیت استفاده نمایید.  
آدرس : کیش - كلبه هور - رستوران و كافي شاپ سالود
تلفن مشاوره :+982125917955