پارک آبی اوشن کیش

 • آدرس : -
 • نلفن تماس : +982125917955

   

  پارک آبی کیش واقع در ساحل جنوبی جزیره کیش، بزرگترین و اولین تم‌پارک آبی روباز ایران است. پارک آبی کیش بر اساس تم و داستان "راز قلعه خورشید" طراحی شده است. تمام ١٤ راید و جاذبه‌ی این پارک، طراحی، مهندسی و ساخت آن توسط شرکت وایت واتر کانادا که یکی از معتبر ترین‌ها در این صنعت می باشد انجام شده است. نیویورک تایمز در سال ٢٠١٠ کیش را که جزیره ای با سواحل مرجانی است به عنوان یکی از زیبا ترین سواحل در جهان انتخاب کرد.آفتاب و هوای بی نظیر این جزیره در کنار امنیت و کیفیت این پارک رقیبی جدی برای پارک های منطقه خواهد ساخت، و مقصدی بی نظیر برای کسانی که دوست دارند در کشور و فرهنگ خودشان تفریح کنند، اما خدماتی در کلاس جهانی دریافت نمایند.

  فروشگاه جزیره؛ یک خرید خوب

  این فروشگاه در محوطه پارک واقع شده است و در آن می‌توانید کلیه محصولات مورد نیاز در پارک آبی، اعم از حوله، دمپایی، کرم ضدآفتاب و ... را خریداری کنید.

  پلومریا اسپا

  در پلومریا اسپا می‌توانید تجربه‌ی ماساژی آرامش‌بخش را از ماساژورهایی حرفه‌ای انتظار داشته باشید. از جمله خدمات پلومریا اسپا:
  سیام آروما ماساژ
  بک ماساژ
  سالایا هد ماساژ
  هاوایی هات استون ماساژ
  گوای مای هند اسپا
  سوئدی اسپورت
  سیام فیس ماساژ
  چیتاوان فوت ماساژ
  ساموآ کندل ماساژ
  توضیحات تکمیلی در بلاگ وب سایت


  کافیسا؛ طعم خوش آرامش

  شما می‌توانید بین هیاهوی بازی و سرگرمی در پارک آبی سری به کافی‌شاپ کافیسا بزنید. این کافی‌شاپ توسط مونیسا (زن کاپیتان سایان) اداره می‌شود. او که فهمیده مهر جتسمینای جادوگر به قلب شوهرش نشسته به تکاپو افتاده و قصد دارد شوهرش را از رفتن به دزدی دریایی بازدارد و با خرید این کافی‌شاپ در بهترین جای جزیره، با منظره‌ای فوق‌العاده بتواند، و با نوشیدنی‌های سرد و گرم و کیک‌های خوشمزه قلب کاپیتان سایان را تصاحب کند.

  فروشگاه اوشن؛ به رسم یادگار

  این فروشگاه در ورودی پارک واقع شده و به نوعی اصلی ترین فروشگاه پارک آبی محسوب می شود. در این فروشگاه می‌توانید کلیه محصولات مورد نیاز در پارک آبی اعم از حوله، دمپایی، کرم ضدآفتاب و... درکنار اقلام با کیفیت و بومی سازی شده دیگر مانند انواع اسباب بازی، کیف، کلاه، یادگاری‌های کوچک و بزرگ و... را خریداری کنید و سوغاتی هایی دوست داشتنی از این سفر به یادگار با خود ببرید.

  پلومریا اسپا

  در پلومریا اسپا می‌توانید تجربه‌ی ماساژی آرامش‌بخش را از ماساژورهایی حرفه‌ای انتظار داشته باشید. از جمله خدمات پلومریا اسپا:

  سیام آروما ماساژ
  بک ماساژ
  سالایا هد ماساژ
  هاوایی هات استون ماساژ
  گوای مای هند اسپا
  سوئدی اسپورت
  سیام فیس ماساژ
  چیتاوان فوت ماساژ
  ساموآ کندل ماساژ


  چیکو؛ متفاوت و لذیذ

  فست‌فود چیکو رستوران اصلی تم پارک آبی اوشن است و به شکل سلف سرویس، سفارش غذا گرفته شده و در اسرع وقت تحویل شما می‌شود.
  چیکو طوطی سخن‌گوی سردسته‌ دزدان دریایی (کاپیتان سایان) است که به باشو و برادرانش کمک می‌کند تا دزدان دریایی را شکست و شهریار را نجات بدهند. صاحب رستوران آدمی است خشن و قدرتمند که اجازه جنگ و دعوا به دو طرف جنگ را در محیط رستورانش نمی‌دهد.

  منوی رستوران شامل سالادها، پیش غذاها و غذاهای اصلی مانند پکیج‌های مرغ سوخاری، ساندویچ ها، پیتزاها و انواع نوشیدنی است. سعی شده تاآیتم‌های منوی رستوران علاوه بر سادگی، تنوع و هماهنگی مناسبی داشته باشند تا پاسخگوی سلایق متفاوت شما باشد. در ساعات ناهار با ظرفیت 200 نفر در رستوران چیکو میزبان شما هستیم.


  فروتیلا؛ کیوسک‌های نوشیدنی سرد

  کیوسک فروتیلا در نزدیکی دریاچه موج با ارائه منویی از آبمیوه‌های طبیعی و سالاد میوه‌های تازه و برش میوه‌های جالیزی موقعیتی را فراهم می‌کند تا حین بازی و تفریح، زیر نور دلنشین آفتاب، از نوشیدنی‌های طبیعی و تازه و طعم نشاط‌ بخش آنها لذت ببرید. جعفرخان،‌ صاحب کیوسک فروتیلا، مدت‌ها پیش توسط دزدان دریایی به اسارت گرفته می‌شود و پس از مدتی در کشتی آنها به کار آشپزی گمارده می‌شود. حاصل سالیان دراز سفر با کشتی دزدان دریایی به سواحل اسپانیا، آشنایی مقدماتی و ناشیانه جعفرخان با زبان اسپانیولی است. پس از بازنشستگی جعفرخان هم کیوسکی به راه می‌اندازد تا از تجارب دوران خدمت در کشتی دزدان دریایی درآمدی کسب کند. در این کیوسک او اصرار داد که همه بدانند به زبان اسپانیولی مسلط است.
  نوشاک؛ همراه با داستان‌های زینال پیر

  کیوسک نوشاک در نزدیکی پلومریا اسپا قراردارد و لذت چشیدن آبمیوه‌های طبیعی و سالاد میوه‌های تازه و برش میوه‌های جالیزی با عطر خوش آن را برای شما فراهم می‌کند. در حین بازی و تفریح، زیر نور دلنشین آفتاب، از نوشیدنی‌های طبیعی و تازه و طعم نشاط‌ بخش آنها لذت ببرید. این کیوسک را زینال پیر بعد از اینکه از جنگ با دزدان دریایی کناره گرفت دایر کرده است. زینال سرد و گرم دریا را چشیده است و برای شما خاطرات و حکایت‌های بسیاری در دل دارد.

  زامبو زیمبو؛ یک رستوران پرماجرا

  رستوران زامبوزیمبو داستان دو برادر آشپز را بازگو می‌کند. این دو برادر در پخت ساندویچ‌های ویژه دوطرفه با هم رقابتی جدی دارند. این رستوران انواع ساندویچ‌های سرد و گرم را ارائه می‌دهد و می‌تواند به عنوان میان‌وعده گزینه‌های مناسبی را به شکل ساندویچ‌ها و لقمه‌های کوچکتر در اختیار شما قرار بدهد تا با انرژی بیشتری روز خود را در پارک آبی به سر ببرید.

  غار جتسمینا؛ نوشیدنی های جادویی

  فضای جادویی و پر از سرگرمی غار جتسمینای جادوگر با ارائه انواع دلستر و مغزهای شور و مقوی کامل می‌شود. او در این غار کافی‌شاپی راه انداخته تا با نوشیدنی‌های جادویی خود روز به روز به کاپیتان سایان نزدیک‌تر شود و در قدرت او سهیم گردد.


  بهتر است بدانید

  برای پارک آبی لباس مناسب لازم است. استفاده از لباس‌های محیط عمومی، شلوارک‌های جین، لباس‌های گشاد یا با تکه‌های بلند و آویزان، لباس‌های شفاف و بدن نما و لباس‌های دارای تکه‌های فلزی که امکان خراشیدن سطح بازی‌ها را دارند، ممنوع است. مدیریت، حق تعیین مناسب بودن لباس را برای خود محفوظ می داند.
  برای استفاده از برخی بازی‌ها باید بلندتر از ۱/2متر باشید.
  مراقب کودکان خود باشید و قبل از جدا شدن، مکانی را برای دیدار مجدد معین کنید.
  کودکان زیر 12 سال باید توسط بزرگتر بالای 18 سال همراهی شوند و بلیت ورود تهیه کنند.
  ورود افرادی که مشروبات الکلی و مواد مخدر یا روان‌گردان مصرف کرده اند به پارک ممنوع است.
  جهت رفاه شما صندوق امانات و کمد در نظر گرفته شده است. لطفاً اشیاء با ارزش را بدون مراقبت رها نکنید.
  برای برخی بازی‌ها استفاده از هرگونه لنز و عینک ممنوع است.
  مدیریت حق دارد اشخاصی که قوانین پارک را نقض می‌کنند، از پارک اخراج کند.
  جهت کمک به حفظ امنیت خودتان به توصیه‌های کارکنان به طور کامل عمل کنید.
  جهت حفظ حریم پارک، کلیه مکان‌های بیرون پارک تحت پوشش دوربین مدار بسته هستند.
  مدیریت پارک حق دارد از هرگونه عکاسی و فیلمبرداری در پارک جلوگیری و ادوات نامناسب را نیز ضبط کند.
  استفاده از انواع بازیها و سرگرمیها باید تحت قوانین و توصیه های درج شده در تابلوهای محیطی انجام شود. شما بهترین شخص برای سنجش خود هستید. قبل از سوار شدن، بازی‌ها را ارزیابی کنید و توانایی خود را بسنجید. با مسئولیت خود از بازی‌ها استفاده می‌کنید‌.